Celem strony katalog-hoteli.pl jest stworzenie kompletnej bazy hoteli i obiektów noclegowych w Polsce. Zawarte tu wykazy hoteli oraz opisy pozwalają pozanć zalety i wady danego obiektu noclegowego. Hotele na świecie, hotele w Polsce, nad morzem, w górach, hotele luksusowe oraz hotele ekonomiczne - to wszystko można znaleźć w katalogu hoteli. W celu przejrzenia strony prosimy skorzystać z wyszukiwarki.

Wyszukaj w katalogu:

Untitled Document

Hotel La Fenice et Des Artistes

Hotel La Fenice et Des ArtistesCałkiem ciekawy hotel, a ciekawy tym bardziej, że przez wiele lat był to hotel uwielbiany, doceniany oraz zamieszkiwany często przez różnej maści artystów. Zawsze ten hotel starał się być dla gości nieomal domem. Nazwa obiektu może jednak intrygować. Wszystko się wyjaśnia, gdy okaże się, że hotel ten znajduje się w bliskiej odległości od La Fenice, słynnej weneckiej opery. Warto też zaznaczyć, że tylko krótki spacer dzieli ten przeciekawy obiekt od Placu Św. Marka.

Spośród wielu usług i udogodnień, które oferuje ten hotel, warto wymienić chociażby bezprzewodowy internet, bezpłatną kawę amerykańską w porze popołudniowej, usługę konsjerża, pralnię. Oczywiście na tym lista się nie kończy.

Goście rezerwujący nocleg w tym weneckim hotelu mogą liczyć na śniadanie w formie bufetu. Znajdą na nim croissanty, szynkę, chleb, płatki owsiane, sery oraz wiele innych produktów żywnościowych.

Więcej informacji: strona hotelu

© Copyright Katalog-Hoteli.pl 2015-2016