Celem strony katalog-hoteli.pl jest stworzenie kompletnej bazy hoteli i obiektów noclegowych w Polsce. Zawarte tu wykazy hoteli oraz opisy pozwalają pozanć zalety i wady danego obiektu noclegowego. Hotele na świecie, hotele w Polsce, nad morzem, w górach, hotele luksusowe oraz hotele ekonomiczne - to wszystko można znaleźć w katalogu hoteli. W celu przejrzenia strony prosimy skorzystać z wyszukiwarki.

Wyszukaj w katalogu:

Kurorty

Prezentujemy hotele w najpopularniejszych kurortach na świecie.

Kurorty w Egipcie

Kurorty w Egipcie

Egipt od lat jest ulubionym miejscem wypoczynku polskich turystów. Piękna temperatura, bezchmurne niebo, ciepła woda i wiele atrakcji - to tylko niektóre z zalet Egiptu. Takie kurorty jak Hurghada i Szarm el-Szejk przyciągają co roku miłośników słońca, nurkowania i plaży więcej.

Kurorty na Majorce

Kurorty na Majorce

Majorka dzięki swojemu położeniu na Morzu Śródziemnym cieszy się wielkim zainteresowaniem turystów, nie tylko w Polsce. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, młodsi i starsi. Oprócz pięknych plaż i licznych miejsc rozrywki Majorka to także zabytki oraz pięlna przyroda. Poznaj hotele na Majorce.

Kurorty w Tunezji

Kurorty w Tunezji

Tunezja, mimo różnych perturbacji, wiosen ludów i innych zawirować, wciąż pozostaje ważną destynacją na mapie wakacyjnych marzeń Polaków. Dzięki licznej ofercie niedrogich hoteli all inclusive każdy może spędzić tu wakacje marzeń. Odkryj z nami hotele w Tunezji.

Kurorty w Turcji

Kurorty w Turcji

Liczne kurorty w Turcji oferują zakwaterowanie w hotelach o wysokiej klasy udogodnieniach. Co jednak ważniejsze, wiele z tych obiektów oferuje gościom wiele możliwości rozrywki w postaci chociażby basenów, parków wodnych i innych atrakcji. O tym właśnie piszemy w sekcji poświęconej hotelom w Turcji.

Hotele na Dominikanie

Hotele na Domnikanie

Chyba nie ma osoby, która pogardziłaby dwutygodniowym pobytem w hotelu przy pięknej plaży na Dominikanie. Tutejsze kompleksy hotelowe to dla niektórych symbol raju. Rzeczywiście, oferują one wysoki poziom usług, wyśmienitą gastronomię oraz niezliczone rozrywki. Zapoznaj się z bogactwem hoteli na Dominikanie.

Hotele na Costa Brava

Hotele na Costa Brava

To jeden z najpopularniejszych regionów wypoczynkowych Hiszpanii. Liczne miejscowości wypoczynkowe, które się tu znajdują, oferują wspaniałe możliwości spędzania wolnego czasu. Popularne wśróda młodzieży i starszych, Costa Brava zawsze zachęca do przyjazdu.

© Copyright Katalog-Hoteli.pl 2015-2016