Celem strony katalog-hoteli.pl jest stworzenie kompletnej bazy hoteli i obiektów noclegowych w Polsce. Zawarte tu wykazy hoteli oraz opisy pozwalają pozanć zalety i wady danego obiektu noclegowego. Hotele na świecie, hotele w Polsce, nad morzem, w górach, hotele luksusowe oraz hotele ekonomiczne - to wszystko można znaleźć w katalogu hoteli. W celu przejrzenia strony prosimy skorzystać z wyszukiwarki.

Wyszukaj w katalogu:

Hotel Metropol Warszawa

Hotel Metropol WarszawaTrzygwiazdkowy hotel w centrum Warszawy, położony przy Rondzie Dmowskiego i stacji metra Warszawa Centrum. Wszystkie jego pokoje są wyposażone w bezpłatny internet bezprzewodowy. Pokoje o wyższym standardzie (executive) oferują natomiast dodatkowo klimatyzację, sejf, minibar oraz czajnik elektryczny. Apartamenty rodzinne Junior Suite oferują znacznie większą powierzchnię oraz posiadają część wypoczynkową. Zlokalizowana w hotelu restauracja Metro Jazz & Bistro to smaczne jedzenie oraz możliwość śledzenia najważniejszych wydrzeń sportowych, a w niektóre dni także muzyka na żywo.

Świetna lokalizacja tego obiektu sprawia, że powinien się nim zainteresować każdy, kto szuka atrakcyjnego noclegu w centrum Warszawy. Z tego miejsca można dostać się szybko absolutnie do każdego punktu miasta. Ceny noclegów kształtują się w zakresie już od 260 zł za dobę za pokój dwuosobowy.

Więcej: Hotel Metropo.

© Copyright Katalog-Hoteli.pl 2015-2016