Celem strony katalog-hoteli.pl jest stworzenie kompletnej bazy hoteli i obiektów noclegowych w Polsce. Zawarte tu wykazy hoteli oraz opisy pozwalają pozanć zalety i wady danego obiektu noclegowego. Hotele na świecie, hotele w Polsce, nad morzem, w górach, hotele luksusowe oraz hotele ekonomiczne - to wszystko można znaleźć w katalogu hoteli. W celu przejrzenia strony prosimy skorzystać z wyszukiwarki.

Wyszukaj w katalogu:

Hotele w Europie

Dział katalogu poświęcony hotelom w państwach europejskich.

Amsterdam

Hotele w Amsterdamie

Liczna ofeta hoteli w Amsterdamie pozwala znaleźć każdemu dogodny nocleg w tym niezwykłym mieście więcej.

Barcelona

Hotele w Barcelonie

Kto nie był w Barcelonie, powinien jak najszybciej nadrobić zaległości. Stolica Katalonii uchodzi za jedno z najbardziej interesujących miast Europy. Wspaniały klimat, liczne zabytki, urokliwe położenie i niezwykli ludzie to tylko niektóre z cech tego miasta. Poznaj hotele i noclegi w Barcelonie.

Berlin

Hotele w Berlinie

Do Berlina z Polski blisko, silne więzy gospodarcze i osobiste skłaniają do licznych podróży. Ważne są też imprezy kulturalne i inne wydarzenia, które przyciągają Polaków corocznie do tego miasta. Boom na noclegi w Berlinie wciąż trwa. Stąd polecamy sekcje naszego katalogu, która jest poświęcona hotelom i noclegom w Berlinie.

Bolonia

Hotele w Bolonii

Jednym z licznych powodów, by odwiedzić Bolonię jest wyjątkowy klimat tego miasta. Będąc tam, czujemy się jak byśmy odbywali podróż w czasie. Liczne zabytki pozwalają bez końca spacerować pod uroczymi bolońskimi arkadami. Poznaj hotele w Bolonii.

Bratysława

Hotele w Bratysławie

W naszym katalogu, w sekcji poświęconej hotelom w Bratysławie znajdziecie liczne obiekty hotelowe o różnej kategorii. Poznaj hotele w Bratysławie.

Londyn

Hotele w Londynie

Londyn kusi turystów swoją bardzo długą historią i unikalnymi zabytkami. To miasto, które przeszło wiele i wiele też widziało. Dzięki ogromnej bazie noclegowej Londyn jest w stanie zagospodarować niemal każdą liczbę przyjezdnych. Przekonaj się jak łatwo znaleźć hotel w Londynie.

Madryt

Hotele w Madrycie

Z Wielkiej Brytanii wracamy na Europę kontynentalną i przenosimy się do Madrytu. Stolica Hiszpanii konkuruje z Barceloną pod względem najbardziej popularnej destynacji turystycznej w Hiszpanii. Dlatego na naszej stronie zamieszczamy rozdział poświęcony hotelom w Madrycie.

Monachium

Hotele w Monachium

Monachium, które jest stolicą Bawarii, należy do tych miast, które można odwiedzać z przeróżnych powodów, jak choćby przy okazji Oktoberfestu czy też w drodze w niemieckie czy austriackie Alpy. Zobacz hotele w Monachium.

Moskwa

Hotele w Moskwie

W Moskiwe znajdziemy zadziwiająco dużo drogich i luksusowych hoteli. Znajdziemy także noclegi na każdą kieszeń. Zobacz jak nie przepłacić, jak wybrać najlepiej. Sprawdź listę hoteli w Moskwie.

Nowy Jork

Hotele w Nowym Jorku

Dzięki liście hoteli w Nowym Jorku, którą zamieszczamy na tej stronie, można szybko i skutecznie odnaleźć sprawdzony nocleg w hotelu w okolicy Central Parku czy Times Square. Przejrzej zamieszczony na naszej stronie katalog hoteli w Nowym Jorku.

Paryż

Hotele w Paryżu

Chyba nie ma miasta, które na świecie nie kojarzyło by się bardziej z Europą niż Francja. Francuskie wina, francuska miłość, francuski język - można by jeszcze długo wymieniać. Paryż to ogromne miasto, w granicach którego znajduje się wiele obiektów noclegowych powstałch po to, by pomieścić niemałą liczbę przybyszów, którzy zjawiają się tu każdego dnia, by stanąć w cieniu Wieży Eiffela. Przejrzyj katalog hoteli w Paryżu.

Rzym

Hotele w Rzymie

Stare Miasto, dawna stolica imperium rzymskiego, późniejsza siedziba papieży nie ma prawdopodobnie w Europie konkurencji pod względem liczby zabytków. Liczni turyści każdego roku napływają tu, by na własne oczy poznać najważniejsze zabytki sztuki i architektury rzymskiej. Przyjrzyjmy się bliżej hotelom w Rzymie.

Wenecja

Hotele w Wenecji

Wenecja to szczególne miejsce, gdzie wizyta jest niemal obowiązkiem każdego, kto tylko chciałby zapoznać się z historią Europy. Nie wspominamy oczywiście o tym, że miastu grozi od wielu lat zniszczenie. Warto więc przyjrzeć się naszej liście hoteli w Wenecji.

Zurych

Hotele w Zurychu

Popularność Zurychu wynika z roli tego miasta jako centrum usług finansowych, które - jak wiadomo - stanowią istotną część gospodarki Szwajcarii. Dodajemy więc każdego dnia kolejne hotele w Zurychu.

© Copyright Katalog-Hoteli.pl 2015-2016