Celem strony katalog-hoteli.pl jest stworzenie kompletnej bazy hoteli i obiektów noclegowych w Polsce. Zawarte tu wykazy hoteli oraz opisy pozwalają pozanć zalety i wady danego obiektu noclegowego. Hotele na świecie, hotele w Polsce, nad morzem, w górach, hotele luksusowe oraz hotele ekonomiczne - to wszystko można znaleźć w katalogu hoteli. W celu przejrzenia strony prosimy skorzystać z wyszukiwarki.

Wyszukaj w katalogu:

Hotel Barcelona Universal

Placeholder imageHotel Barcelona Universal należy do jednych z bardziej popularnych obiektów tego typu w Barcelonie. Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje m.in. basen na 10-tym piętrze, otoczony przez dwa wspaniałe tarasy. Naprawdę, trzeba tam być, by docenić niesamowite widoki rozciągajce się z tego miejsca. Zobaczymy stąd wzgórze Montjuïc, majestatyczną sylwetkę La Sagrada Familia, port czy też posąg Kolumba. W pobliżu basenu znajduje się solarium. To niezły pomysł, zwłaszcza jeśli brakuje nam cierpliwości, żeby nabrać tu trochę kolorów przed wypadem na jedną z barcelońskich plaż, które zresztą znajdują się w niedalekiej odległości od hotelu.

Hotel oferuje bezpłatny dostęp do internetu w formie WiFi. Można też korzystać z łącza szerokopasmowego w jednym z dwóch centrów konferencyjnych. Parking w tym hotelu jest dostępny za dodatkową opłatą.

Centrum Fitness również znajduje się w tym hotelu, podobnie jak przyjemny bar.

Dla wszystkich zainteresowanych dalszymi informacjami, zamieszczamy link do strony hotelu.

© Copyright Katalog-Hoteli.pl 2015-2016